Teslimat ve İade

TESLİMAT

 

www.bitiklasat.com sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizdeki siparişleriniz ödemeniz alındıktan sonra ürün açıklamalarında yer alan hazırlanma süresi içerisinde hazırlanarak kargoya verilir. Site üzerinden siparişiniz ile ilgili süreçleri ve kargo takibini yapabilirsiniz.

Ayrıca indirim günlerinde oluşacak yoğunluktan dolayı siparişlerinizin tarafınıza biraz daha geç ulaşabileceğini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kargonun tarafınıza teslimi esnasında, eğer taşıma sırasında zarar gördüğünü düşünüyor ve gözlemliyorsanız, kargo yetkilisine tutanak tutturup ürünü teslim almayınız. Unutmayın hasarlı ürünü teslim almanız kargo firmasını sorumlu olmaktan çıkartacaktır.

www.bitiklasat.com sitesinin yurtdışı satışı ve kargolaması yoktur.

 

 

İADE

 

www.bitiklasat.com sitesi üzerinden yapılan siparişlerin iade ve değiştirme koşulları 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu çerçevesinde esas alınır. Satın alınan ürün/ürünlerin hatalı çıkması durumunda teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iletişim kanallarımızdan bizimle veya ürün alınan mağaza ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. Eğer ürün hatası müşteri kaynaklı veya kullanılmış ise iade ve değişimi kesinlikle yapılmaz.

Ayrıca; üzerine fotoğraf, isim ve özel istekle görsel baskı yapılmışsa yeniden satışa konulması mümkün olamayan ‘‘Kişiye Özel’’ hazırlanan ürünler iade kapsamı dışındadır. Tarafımızdan kaynaklı görsel, baskı ve yazım hatası olan ürünlerde iade kabul edilmektedir.