Bireysel Üyelik Paketleri

Bireysel Üye Paketleri

Bireysel üyeler kurumsal üyelerin faydalandığı ilan sayısını artırma, ilanı öne çıkarmak, ilanda kullanabileceği gibi bitiklasat.com sitesinin sunduğu bazı hizmetleri bireysel üye paketlerini satın alarak kullanabilirler. Paket ücretleri ilan kategorisine göre değişir. Zaman zaman bireysel üyelerimize çok cazip bireysel üye paketi kampanyaları sunmaktayız. Bu kampanyanlar taahhütlü ya da taahhütsüz şeklinde olmaktadır. Emlak, Vasıta, Yedek Parça, Aksesuar&Tuning, İkinci El ve Sıfır Alışveriş, Ustalar ve Hizmetler, Özel Ders Verenler, İş İlanları, Yardımcı Arayanlar ve Hayvanlar Alemi kategorilerinde vereceğiniz bireysel ilanlarınız için paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bireysel üyeliklerde ticari amaç ( Kiralık araçlar – Devren işyeri – Devre mülk – Günlük kiralık – Turistik tesis ) taşıyan hiçbir ilan ücretsiz olarak paket dışı yayınlanmaz.

Bireysel üyelik paketleri 12 ay boyunca geçerlidir. Biz de bu 12 boyunca bu paketlerin fiyatlarının değişmeyeceğini taahhüt ederiz. Bir üst pakete geçmek her zaman mümkündür. Pakete hemen geçişi tercih ederseniz fatura yeni ve eski paketlerin kullanım süresine göre belirlenir.  Alt paketlere geçiş ancak dönem sonunda etkili olur. Bir paket iptal edildiğinde kampanya kapsamında elde edilen tüm indirimler geriye dönük olarak tahsil edilir.

 İptal ve İade:

Şu durumlarda paketler iptal edilir ve ödenen miktar iade edilir:

-              Paketin, İlan Yayınlama Kurallarına aykırı ilanlar için kullanılması ve bundan dolayı ilanların yayınlanmaması,

-              Paketin başkalarının malvarlığını ya da telif haklarını ihlal eden ilanlar için kullanılması veyahut kanunlara aykırı olması ve bundan dolayı ilanların yayınlanamaması,

-              Teknik sorunlardan dolayı paketlerin kullanılmaması