Doping Nedir?

Doping Nedir?

Doping ilanınızı öne çıkaran Site hizmetidir. Doping kullanınca ilanınıza daha çok kimse erişir ve daha hızlı satış yaparsınız. bitiklasat.com size listeleme sıralarında üst sırada olma, ilanınızı güncel tutma, ilanınızın bitiklasat.com  ana sayfasında görünmesi, ilanınızın kategori ana sayfasında görünmesi ve ilanınıza küçük resim ekleme doping hizmetlerini vermektedir.

Doping Alma Şartları

Tüm üyeler doping alabilir. Kurumsal üyeler ayrıca toplu doping alabilir.

Doping Kullanma Kuralları

  1. Doping sadece alındığı ilan için kullanılabilir. Başka ilana aktarılamaz.
  2. Doping fiyatları Site tarafından tek taraflı olarak belirlenir ve değiştirilir. Bu değişikler Sitede duyurulur ve üyelere bildirilir.
  3. Doping süresi bitmeden ilan süresi biterse doping hakkı da sona erer ve bir ücret iadesi yapılmaz.
  4. Mevzuata ya da sözleşmeye aykırı olduğu için kaldırılan ilanlarda doping kullanılıyorsa doping hakkı sona erer ve ücret iadesi yapılmaz.

Sık Sorulan Sorular

Doping ne zaman aktif olur?

Doping kullanılan ilan değerlendirilir. Eğer ilan yayınlanırsa doping aktif olur. Yayınlanmazsa dopinge ödediğiniz ücret geri iade edilir. İlanlar genellikle 6 saat içinde yayına alınmaktadır.

Doping başkasına aktarılır mı?

Doping verildiği ilana bağlıdır. İlan herhangi bir sebepten dolayı sona erdiğinde doping de sona erer. Doping hakkı kalsa da bunun başka ilanlara ve kişilere aktarılması söz konusu değildir.

Doping ödemesinin iadesi nasıl olur?

Doping alınırken hangi ödeme kullanılmışsa iade de o şeklide olur.