Gizlilik Politikası

Çulha Prodüksiyon firmasının sahip olduğu ve yönetimini yaptığı bitiklasat.com Sitesini kullanan ve işlem yapan tüm Kullanıcılar ve Üyeler aşağıdaki Gizlilik Politikasını uyguladığımızı kabul ederler.

Üyeliğe girerken ve sonrasında yapılması gereken bazı işlemler için sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep ediyoruz. Bu bilgilerin gizli tutulacağına ve korunacağına emin olabilirsiniz. Bu bilgiler aşağında belirtilecek istisnalar dışında kullanılış amacı dışında kullanılmayacak ve başkalarına verilmeyecektir.

IP adresleriniz sistem arızalarını ve sorunlarını gidermek, kullanıcıların genel bir profilini çizmek ya da demografik bilgi toplamak amaçlarıyla tespit edilebilir, toplanabilir ve kullanılabilir.

Üyelik ve çeşitli işlemler için formlara bazı kişisel bilgilerinizi (ad-soyad, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) doldurmanızı istiyoruz. Bu bilgiler alınış amaçları dışında Çulha Prodüksiyon ve işbirliği içinde olduğu firmalar ya da kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanılabilir. Bunlar kimliğinizi ifşa etmeden istatistiki değerlendirme, veri tabanı oluşturma, pazar araştırması yapma gibi amaçlarla kullanılabilir. Ayrıca ödeme almak amacıyla kullanıcıların verdikleri elektronik ödeme araçlarıyla (kredi kartı, banka kartı vb.) bilgilerini ilgili bankalara ya da ödeme kuruluşlarına aktarabilir.

Çulha Prodüksiyon zaman zaman tavsiye niteliğinde dış sitelere link verebilir. Bu sitelerin gizlilik politikasıyla ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Yukarıdaki durumlar dışında kişisel bilgilerinizin üçünü kişilere açıklanmaması esastır. Fakat kanundan kaynaklanan aşağıdaki durumlar için kişisel bilgileriniz üçüncü kişilere verilebilir. Kanundan kaynaklanan bu durumlar için Çulha Prodüksiyon sorumlu tutulamaz.

  • Kanunlara, mevzuat ve yetkili makamlarca öngörülen zorunluluklardan dolayı kişisel bilgileri vermek,
  • Üyeler/kullanıcılar ve Çulha Prodüksiyon arasındaki Üyelik Sözleşmesi ve diğer sözleşmeleri uygulamak ve hükümlerini yerine getirmek amacıyla kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmak,
  • Adli ya da idari bir makamın soruşturma ve kovuşturması esnasında kişisel bilgileri talep etmesi,
  • Kullanıcıların/üyelerin haklarını ve güvenliğini sağlamak için kişisel bilgilerin verilmesinin zorunlu olması,

Üyeler/kullanıcılar aksine açıkça bir beyanda bulunmadıkça tanıtım ve hizmetlerimizle ilgili eposta ve kısa mesaj almayı ya da iletişime geçilmesine rıza göstereceklerini kabul etmiş sayılırlar. Eğer bu konuda rızaları yoksa bunları iletilerde gönderilecek linki kullanarak iptal edebilirler.

Çerezlerle ilgili uygulamalara Çerez Politikasından bakabilirsiniz.

Çulha Prodüksiyon bu gizlilik politikası hükümlerini her zaman tek taraflı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler Sitede yayınlandıktan sonra hüküm ve sonuç doğurur.