Sık Sorulan Sorular

Bireysel Üyelikle ilgili Sık Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olunur?

Bitiklasat.com sitesinin hizmetlerinden faydalanabilmek için üye olmak gerekir. Üye olmak ücretsizdir. Sitemiz üzerinden ‘Üye Ol’ düğmesinden gerekli bilgileri girerek üye olabilirsiniz. Üye olabilmek için ad-soyadı, e-posta adresi ve şifrenizi bölümlerini tam olarak girmelisiniz. Sizinle tüm iletişim e-posta üzerinden yapılacağın için geçerli bir e-posta olması önemlidir. Şifreniz en az bir harf ve rakam içermek şartıyla en az sekiz karakter olmalıdır. E-postanıza göndereceğimiz onaylama linkine tıklayarak üye olma sürecini tamamlarsınız.

Nasıl İlan Verilir?

Sitemiz üzerindeki Üye Girişi düğmesinden kullanıcı adı ve şifrenizi giriş yaparak hesabınıza girin. Hesabınızdaki İlan Ver düğmesiyle ilan verebilirsiniz. Burada ürününüzün ilgili ilan kategorisini seçmelisiniz. İlanınızla ilgili başlık ve açıklamaları girin. Ürünün detaylarını ve fiyatını belirtin. İlanınız için fotoğraf veya video ekleyebilirsiniz. İlanınızı ön plana çıkarmak için doping gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İlanınızı her kategoriye uygun ilan verme kurallarını göre uyarak vermelisiniz. Bu kurallara uymadığınız taktirde ilanınızı yayınlamama hakkımız mevcuttur. Normal şartlarda ilanınız 6 saat içinde yayına alınır.

Nasıl ürün alınır?

Hesabınıza giriş yapın. Satın almak isteğiniz ürünü belirleyin. Bu ürün sayfasındaki

Hemen Al düğmesine basın. Burada teslimat bilgisi, ödeme bilgileri ve kart bilgilerini girin. Ödemeyi onaylayın. Bu işlemle satıcı ile bir alıcı olarak mesafeli bir sözleşme kurmuş olursunuz.

Şifre unutulunca ne yapılır?

Üye Giriş sayfasından Şifremi Unuttum düğmesine basın. Gelen ekrana onaylı e-postanızı girin. E-postanızı gelen şifre değiştirme linkiyle yeni şifre alabilirisiniz. 

 

Kurumsal Üyelikle İlgili Sık Sorulan Sorular

Mağaza nasıl yönetilir?

Öncelikle bitiklasat.com sizin kurumsal imajınızı teyit etmek için mağaza üzerinde tüm seçenekleri verir. Bu seçenekleri kullanarak kurumunuz imajını yansıtacak mağazanızı kurun. Kurum logosunu ve fotoğraflarını ekleyin. Ürünlerinizi açıkça ve müşterinin anlayacağı şekilde ifade edin.

 

Alt kullanıcı kullanabilir mi?

Sadece mağaza sahibi alt kullanıcı ekleyebilir. Alt kullanıcı eklemekle işlerinizi kolaylaştırırsınız. Mağazanın ilgili bölümünden alt kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Mağaza nasıl iptal edilir?

Destek ekibimizle iletişime geçerek mağazayı iptal edebilirsiniz. Fatura dönemi dolduktan sonra mağazanız iptal edilir. Eğer mağazanız kapsamında ilan hakkınız varsa devam eder. Bu ilanlar 30 gün içerisinde kullanılmazsa iptal olur.

Kategorileri göre özel mağaza seçenekleri var mı?

Emlak ve vasıta kategorilerinde özel mağaza seçeneklerimiz mevcuttur.

Mağaza açma masrafı nedir?

Size özel mağaza tekliflerimiz hakkında bilgi almak için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.